menu

Zapraszamy na niezwykłą przygodę z robotami w przepięknej podkrakowskiej Wieliczce!

Podczas warsztatów każdy z uczestników własnoręcznie wykona swoją maszynę, którą będzie mógł zabrać do domu. To znakomita okazja do praktycznego obcowania z nauką, z dala od szkolnych ław.
Podczas obozu nasi uczestnicy odwiedzą najciekawsze miejsca w Krakowie i okolicach: zostaną eksploratorami kopalnianych głębin, poznają tajniki produkcji cukierków i malowania na szkle. Odpoczną od miasta, zwiedzając Ojcowski Park Narodowy – najmniejszy w Polsce – i przemierzą tajemnicze korytarze Jaskini Wierzchowskiej. Odwiedzą miejsce, skąd jest czerpana woda dla mieszkańców Krakowa.

Ponadto zapewniamy: Wycieczki piesze po okolicy, ogniska z pieczeniem kiełbasek, gry miejskie i zabawy, podczas których nikt nie będzie się nudził!
Wieliczka – miasto, w którym znajduje się jedna z największych atrakcji turystycznych na świecie – zabytkowa, podziemna Kopalnia Soli, odwiedzana rokrocznie przez ponad 1 mln turystów i wpisana na listę UNESCO. Bliskość historycznego Krakowa, Beskidów i Puszczy Niepołomickiej sprawia, że miasto jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania okolic.

Zakwaterowanie: Pokoje Gościnne JORDAN, ul. Długa 9

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad* i kolacja
*suchy prowiant w dni wyjazdów całodziennych (zamiast obiadu). Pierwszy posiłek —obiad / obiadokolacja w przypadku późnego przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.